Co je nového?

12.3.2020

Na základě vyhlášení nouzového stavu v České republice je zakázáno pořádat akce pro více než 30 osob. Z tohoto důvodu se výbor TJ Sokol Křižanovice rozhodnul zrušit plánované akce na březen jako jsou poděkování a valná hromada.

Děkujeme za pochopení.

výbor TJ Sokol Křižanovice

11.3.2020

Na základě jednání bezpečnostní rady státu ze dne 10. března 2020, které se týká opatření vedoucích k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, rozhodlo vedení ČOS s účinností od 10. března 2020 od 18:00 hodin o zrušení konání akcí s účastí více než 100 osob. U sportovních akcí, tréninků, soutěží, cvičení oddílů všestrannosti, kulturních akcí a zkoušek uměleckých těles, na kterých se zúčastní méně než 100 osob, je doporučeno zvážit jejich konání...