Do odvolání je zrušeno cvičení!

11.3.2020

Na základě jednání bezpečnostní rady státu ze dne 10. března 2020, které se týká opatření vedoucích k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, rozhodlo vedení ČOS s účinností od 10. března 2020 od 18:00 hodin o zrušení konání akcí s účastí více než 100 osob. U sportovních akcí, tréninků, soutěží, cvičení oddílů všestrannosti, kulturních akcí a zkoušek uměleckých těles, na kterých se zúčastní méně než 100 osob, je doporučeno zvážit jejich konání. Dále jsou organizátoři aktivit pro děti a seniory vyzváni k zvážení konání těchto akcí bez ohledu na počet osob. Tato opatření jsou platná do odvolání.

 

S ohledem na tato doporučení se výbor TJ Sokol Křižanovice rozhodl zrušit cvičení od čtvrtka 12. března 2020 do odvolání.

 

Děkujeme za pochopení.

 

Členové výboru TJ Sokol Křižanovice

 

 

 

Please reload

Kontaktujte nás

tjkrizanovice@gmail.com

TJ Sokol Křižanovice

Křižanovice 141

685 01 Bučovice

Napište nám

Sledujte nás

  • Facebook - Bílý kruh