top of page

Do odvolání je zrušeno cvičení!

Na základě jednání bezpečnostní rady státu ze dne 10. března 2020, které se týká opatření vedoucích k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2, rozhodlo vedení ČOS s účinností od 10. března 2020 od 18:00 hodin o zrušení konání akcí s účastí více než 100 osob. U sportovních akcí, tréninků, soutěží, cvičení oddílů všestrannosti, kulturních akcí a zkoušek uměleckých těles, na kterých se zúčastní méně než 100 osob, je doporučeno zvážit jejich konání. Dále jsou organizátoři aktivit pro děti a seniory vyzváni k zvážení konání těchto akcí bez ohledu na počet osob. Tato opatření jsou platná do odvolání.

S ohledem na tato doporučení se výbor TJ Sokol Křižanovice rozhodl zrušit cvičení od čtvrtka 12. března 2020 do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Členové výboru TJ Sokol Křižanovice

bottom of page