top of page

Před & po rekonstrukci šenku: A to ještě není všechno

V březnu 2021 jsme zahájili dlouho očekávanou rekonstrukci části sokolovny, protože se v době COVIDU nepořádali žádné akce, podařilo získat sponzorský dar a mimořádnou dotaci obce Křižanovice.Rekonstrukce spočívala ve výměně starých odpadů, rozvodů vody, topení a elektroinstalací. Dále byly sníženy stropy a zhotoveny nové omítky, podlahy a sociální zařízení. Tyto stavební práce byly realizovány firmou Stavby a projekty s.r.o.Z průběhu rekonstrukce:Započatá rekonstrukce je prováděna dle projektu, který byl představen již v roce 2018 jako naší součást dlouhodobé strategie. Plány byli připraveny paní Ing. Hanou Dohnalovou a jsou zveřejněny zde.


Rekonstruovaný prostor postupně vybavujeme novým nábytkem a zařízením podle designu zpracovaného paní Ing. arch. Zdeňkou Dudovou.Po rekonstrukci:bottom of page